Centrum konferencyjne i strefa VIP

Zapraszamy do kontaktu i wstępnych rezerwacji sal oraz przestrzeni centrum konferencyjnego Amberexpo (I piętro). Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem firm i instytucji, które organizowały liczne debaty, konferencje, seminaria, warsztaty, obrady i spotkania. W przestrzeni centrum odbyły się również bankiety i koktajle organizowane przez Partnerów i Wystawców Targów.

Z przyjemnością wspólnie z Państwem rozpoczniemy przygotowywanie kolejnych wydarzeń towarzyszących targom. Zapraszamy do kontaktu.

 

centrum konferencyjne

Nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze AMBEREXPO.
Wyposażone zostały w nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, ekrany projekcyjne oraz ekrany DS. Sala 1 – dodatkowo wyposażona w ściany mobilne – pozwala na nowe zaaranżowanie i podział na trzy mniejsze przestrzenie. Wejścia do sal znajdują się zarówno od strony przestronnego holu, mogącego pełnić rolę foyer, jak i od strony hal wystawienniczych. Przed salami znajduje się lobby z recepcją, umożliwiające organizację bankietów czy cateringu.

WYMIARY

sala 1      33,89 m x 16 m
sala 1a    10 m x 16 m
sala 1b    8,5 m x 16 m
sala 1c    15 m x 16 m
sala 2      14,80 m x 8,60 m
sala 3      7,4 m x 8,7 m
sala 4      22,5 m x 14,8 m

 

LICZBA MIEJSC

sala 1      546
sala 2     130
sala 3     54
sala 4     320

 

PLAN SAL KONFERENCYJNYCH

PRZYKŁADOWE USTAWIENIA

TEATRALNE

SZKOLNE

BANKIETOWE

strefa VIP

Ekskluzywna przestrzeń na specjalne spotkania.

Strefa VIP to 6 indywidualnie zaprojektowanych, w wysokim standardzie i w pełni wyposażonych pokoi (aneks kuchenny, zaplecze sanitarne) pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych warunkach. Wystrój poszczególnych pomieszczeń utrzymany jest w charakterze: polskim, włoskim, skandynawskim, niemieckim, holenderskim i francuskim.

 

 

6 vip roomów

 

polski – 9 miejsc

włoski – 7 miejsc

holenderski – 5 miejsc

francuski – 4 miejsca

skandynawski – 6 miejsc

niemiecki – 5 miejsc

Kontakt

koordynator ds. centrum konferencyjnego
Michał Lewandowski
tel. 58 554 91 15
michal.lewandowski@mtgsa.com.pl